Futsal Champions League: MNK Novo vrijeme – FC TMC Tbilisi 4:2

MNK Novo vrijeme – FC TMC Tbilisi 4:2. Gradska dvorana Makarska. Suci: Costas Nicolaou (Cipar) Tomasz Frak (Poljska) Gledatelja: 1.000

Strielci: 0:1 Kurdadze (4′) 1:1 Dudu (9′) 2:1 Kazazić (15′) 3:1 Dudu (16′) 3:2 Kekella (19′) 4:2 Bajrušović (28′)

MNK Novo vrijeme: Herceg, Osredkar, Bajrušović, Kazazić, Dudu (Bašković,Musinov, Babić, Vuković, Lucas, Andrijašević, , Buljan, Sokol, Nižetić, Pašalić). Trener: Teo Strunje

FC TMC Tbilisi: Pkhakadze, Murtskhvaladze, Kekelia, Jvarashvili, Tikurishvili (Sanikidze, Totlatze, Ekizashvili, Oniani, Silagava, Lukava, Kurdadze. Trener: Aleksandre Dzabiradze.

Druga utakmica je Novom vremenu Apfel opet donijela prigode ali prve dvije nisu realizirane a prvo polukontru Tbilisi je iskoristio i došao preko Kurdadzea u rano vodstvo. Nije to omelo domaći sastav trenera Strunje koji je pritisnuo “crne” iz Gruzije te poravnao u 9 minuti kada je zabio brazilac Dudu za radost dvorane. Opasni su bili guzijci u dvije kontre ali srečom po Hercega nije to išlo u vrata. Prijetio je iz daljine Musinov ali je taj projektil obranio Pkakadze.Pet minuta prije kraja prvog dijela Bajrušović je loptom kroz središnjicu našao Kazazića koji je doveo u vodstvo svoju momčad.Makarani su izborili i akumulaciju sa 10 metara u 16 minuti koju je vratar obranio ali odbijanac spretni Dudu pretvara u novi pogodak.Drugi penal za Novo vrijeme nije iskoristio Kazazić koji je promašio vrata dvije minute prije sirene poluvremena.Kapetan Kekella je čudesnom serijom dribliga prevario dvojicu domaćih igrača i pogodio kroz noge Hercegu za smanjenje vodstva pa je Novo vrijeme otišlo sa minaimalnom prednošću na odmor. Drugi dio otvoren je prekrasnim udarcem Bajrušovića ali je Pkakadze efektno nogom to obranio.Imao je prigodu i Andrijašević ali je lopta zapela u bloku. Herceg je ubilježio dvije dobre obrane a onda Duje Bajrušović poakzuje zašto je najbolji igrač. Uzeo je loptu i “probio” živi zid šutem iz slobodnog udarca za povečanje vodstva i veliki, burni pljesak tribina i skandiranje imena Duje, Duje. Greda se tresla u 36 minuti kada je Lucas pucaa ali se rezultat nije mijanjao. Gruzijci zadnje četiri minute igraju s igračem-vratrem i imali su prigodu koju Kekella nije iskoristio. Ponovno pokušava Bajrušović ali nema promjene rezultata.Novo vrijeme Apfel slavi drugu pobjedu a ima i bolju gol razliku od Aktobea.

U prvoj utakmici dana favorit turnira Aktobe je pobjedio sa 3:0 finski Kampusken Dynamo.

By | 2018-10-06T20:20:20+00:00 04.10. 2018.|futsal|0 Comments