Split Tommy – Novo vrijeme 1:0 (0:0). SC Gripe, Mala dvoerana. Suci: Saša Tomić (Zagreb) Nikola Jelić (Varaždin) Josip Knezović (Split). Gledatelja: 1000.

Strijelci: 1:0 Čorluka (28′)

Split Tommy: Luketin, Grcić, Suton, Jesus, Rafael (Babić, Koturović, Čorluka, Marić / Jukić, Kosor). Ttrener: Victor Acosta

Novo vrijeme Apfel: Blašković, Osredkar, Musinov, Kazazić, Bajrušović. (Vuković, Hozjan, Horvath, Dudu / Perković, Tomaš, Buljan, Andrijašević, Pašalić). Trener: Teo Strunje

Pred popunjenim tribinama Male dvorane SC Gripe igrao se derbi susret 1.HMNL. Oba takmaca pretendiraju na sami vrh elitne futsal lige ali rezultat se nije mijenjao do 28 mimnute iako je prigoda bilo na obje strane. Nešto više prigoda imao je Split pred kraj prvog poluvremena a u nastavku su gosti iz Makarske imali opsadu Luketinovog gola ali Novo vrijeme nije krasila realizacija. Prvo je Bajrušević glavom naciljao prečku a zatim je pogriješio u pasu a to je iskoristio Ante Čorluka i doveo domaći sastav u vodstvo. Pritišće Novo vrijeme ali i dalje nema rewalizacije a Splitu se otvara prostor za kontru i polukontru. U posljednje tri minute Novo vrijeme je pokušao sa igračem-vratarem promijeniti rezultat ali fenomenalni Žarko Luketin je sačuvao svoja vrata ne dirnutima ovog petka.