HNK Hajduk – NK Rudeš 3:1. Gradski stadion Poljud. Gledatelji: 7400

Suci: Damir Batinić (Osijek), Tomislav Petrović (Valpovo), Goran Loparac (Sladojevci), Marko Cestarić (Sisak)

Delegat: Branko Bebić (Metković)

HNK Hajduk: Posavec – Juranović,  Vučur, Lopez, Filip – Caktaš, Hamza, Jradi – Jairo, Gyurcso, Ivanovski. Trener: Zoran Vulić.

NK Rudeš: Picak – Filipović, Pantalon, Obanor, Falinski, Petrović, Mrkonjić, Klepač, Boršić, Marques, Kalik. Trener: Ivan Matić.

1′ Utakmica je počela.

2′ Korner za Hajduk izveo je Gyurcso, ali obrana Rudeša izbacila je loptu.

6′ Jairo je prošao te izborio korner. Gyurcso je ubacio, a Vučur pucao iznad prečke.

8′ Ivanovski neprecizno puca s 18 metara.

12′ Ubacio je Gyurcso, a Lopez  pucao preko gola.

15′ Poslije pogreške obrane Rudeša Juranović puca s ruba šesnaesterca ravno u ruke Picaka.

17′ Požutio je Petrović.

19′ GOOL! Hajduk – Rudeš 1:0. Jairo je ubacio, a Caktaš glavom poslao loptu u mrežu nemoćnog Picaka.

25′ Drugi žuti karton u gostujućoj momčadi. Ovaj put požutio je Andrey .

33′ Ubacio je Jairo, a Caktaš puca glavom preko grede.

35′ Prilika za Hajduk, ali pomoćni sudac podiže zastavicu.

37′ Prilika za Rudeš. Mrkonjić je prošao Steliana i pucao, Posavec čudesno brani.

44′ Treći žuti karton u redovima Rudeša. Ovaj puta to je bio Pantalon.

45′ Pucao je Vučur škaricama s 15-ak metar, ali loptu u korner poslao je Picak

45+1′ Prvi žuti karton u redovima Hajduka zbog prigovora zaradio je Vučur.

45+2′ Gotovo je pro poluvrijeme. Hajduk na Poljudu vodi 1:o.

46′ Odmah na početku drugog dijela mijenja trener Vulić. Igru napušta Jradi, a ulazi Stanko Jurić.

50′ Izlazi asistent prvog pogotka, a ulazi Fran Tudor.

56′ Povukao je Ivanovski. Vratio loptu Caktašu koji neprecizno puca s 25 metara.

58′ Caktaš je sjajno proigrao Gyurcsa koji puca, ali Picak  fantastično brani.

61′ GOOL! Hajduk – Rudeš 2:0.ubacio je Gyurcso, glavom tuče glavom te je nakon obrane Picaka poslao loptu u mrežu.

72′ Prva promjena u redovima Rudeša. Izlazi Petrović, a ulazi Jukić

73′ Penal za Hajduk.

74′ GOOL! Hajduk – Rudeš 3:0. Caktaš je pogodio iz jedanaesterca kojeg je izborio Gyurcso.

79′ Žuti karton dobio je Steliano Filip.

81′ Ušao je Bradarić, a izašao Steliano.

83′ Bradarić je izbacio Tudora u šansu, ali Picak spašava Rudeš.

84′ Četvrti žuti karton u redovima Rudeša. Mišković je požutio

90′ GOL! Hajduk – Rudeš 3:1. Udarac s velike udaljenosti brani Posavec, a Falinski iz blizine postiže pogodak

90+3′ Kraj utakmice. Hajduk – Rudeš 3:1.

By | 2018-09-15T21:06:36+00:00 15.09. 2018.|novosti|0 Comments