UŽIVO: NK Osijek – HNK Hajduk Split 2:1

Četvrtfinale Hrvatskog nogometnog kupa: NK Osijek – HNK Hajduk Split 2:1.  Stadion Gradski vrt, Osijek. Gledatelji: 3 345

Suci: Igor Pajač (Zelina), Bojan Zobenica (Velika Gorica), Vedran Đurak (Sisak), Borut Križarić (Čakovec).

NK Osijek : Malenica,  Grgić, Škorić, Tomelin, Mudražija, Pušić, Bočkaj, Hajradinović, Boban, Henty, Marić. Trener: Zoran Zekić.

HNK Hajduk Split: Ljubić – Juranović, Ismajli, Vučur, Bradarić – Nejašmić, Caktaš, Palaversa , Jurić, Jradi – Jairo.

1′ Utakmica je počela.

1′ Išao je Marić sam na Ljubića, neprecizno je pucao, a Ljubić se okliznuo.

5′ Morala je intervenirati liječnička služba Hajduka jer je vratar Ljubić dobio udarac u glavu. Nakon četiri minute pregleda, igra se nastavlja,  a Ljubić ostaje na golu.

19′ Sjurio se Henty prema golu Ljubića, udarac je blokirao Vučur.

22′ Izveo je Bočkaj korner, a Henty šalje loptu iznad mreže.

27′ GOL! NK Osijek – HNK Hajduk 1:0. Poslao je Grgić loptu u šesnaesterac, a Bočkaj svojim udarcem iskosa matira Ljubića.

36′ Imao je Osijek sjajnu priliku, ubacio je Mudražija u šesnaesterac za Marića koji je bio sam pred Ljubićem, ali se Osijekov napadač poskliznuo.

36′ Žuti karton za Škorića zbog prekršaja nad Jairom.

39′ GOL! NK Osijek – HNK Hajduk 2:0. Poslao je Mudražija dugu loptu za Bobana, a Boban dodaje Hentyju koji ju šalje u gol.

41′ Još je jednom morala intervenirati liječnička služba Hajduka, ovaj put zbog Jradija koji je izbliza glavom spriječio udarac Bočkaja. Morao je Jradi van, ali ubrzo se vratio na teren.

45′ Pokušao je Palaversa s 20-ak metara, odlazi to iznad gola.

45′ Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade.

45+4′ Kraj prvog poluvremena. NK Osijek – HNK Hajduk 2:0.

46′ Počelo je drugo poluvrijeme.

47′ Imao je Marić sjajnu šansu, ali pogodio je  vratara Ljubića.

50′ Žuti karton za Ismajlija zbog prekršaja nad Hentyjem.

50′ Prva izmjena na utakmici – u igru će Gyurcso umjesto Stanka Jurića.

53′ Izveo je Caktaš slobodan udarac, bio je to lagan posao za vratara Osijeka, Marka Malenicu, koji sigurno hvata.

55′ Žuti karton i za Domagoja Pušića.

56′ Pucao je Gyurcso iz slobodnog udarca, a lopta se odbila o vratnicu i došla do Jradija koji ju proslijeđuje Palaversi. Mladi Hajdukov veznjak tuče sa 17 metara, ali odlazi to preko gola.

60′ Pucao je Caktaš s 18 metara, brani Malenica.

64′ GOOOOOL! NK Osijek – HNK Hajduk 2:1. Primio je Jairo loptu, prošao Bočkaja pa dodao Gyurcsi koji postiže pogodak.

67′  Prva zamjena i u momčadi Osijeka – Hajradinović napušta igru, a umjesto njega će Marin Pilj.

69′ Žuti karton i Bobanu.

76′ Lijepo su kombinirali Jradi i Jairo, a naposljetku su dodali Caktašu koji loptu šalje u prazno pa domaći igrači to čiste.

80′ Druga izmjena u domaćem sastavu – na terenu je Lončar umjesto Gabrijela Bobana.

82′ Druga izmjena i u redovima Bijelih – Fomitschow  je ušao umjesto Domagoja Bradarića.

86′ Posljednja promjena u momčadi trenera Oreščanina – izašao je Palaversa, u igri je Ivanovski.

89′ Posljednja izmjena na utakmici – Dugandžić umjesto Hentyja.

90′ Igrat će se najmanje tri minute sudačke nadoknade.

90+2′ Žuti karton Caktašu zbog prekršaja nad Piljem.

90+3′ Kraj utakmice. NK Osijek – HNK Hajduk 2:1.

By | 2018-12-05T18:55:30+00:00 05.12. 2018.|novosti|0 Comments