UŽIVO: Hajduk – Slaven Belupo 2:2

3.kolo HT Prve lige: HNK Hajduk Split – NK Slaven Belupo 2:2. Gradski stadion Poljud, Split. Suci: Damir Batinić, Dino Knez, Kristijan Novosel i Zdenko Lovrić/Dario Bel, Miro Grgić (VAR). Bez gledatelja.

Hajduk: Posavec – Jakoliš, Ismajli, Vušković, Čolina – Jurić, Jradi – Gyurcso, Caktaš, Jairo – Diamantakos. Trener: Hari Vukas.

Slaven Belupo: Filipović, Božić, Goda, Etoundi, Bačelić-Grgić, Glavčić, Paracki, Soldo, Lulić, Boakye, Bogojević. Trener: Tomislav Stipić.

1′ Utakmica je počela.

5′ Žuti karton za Jaira.

11′ Jurić iz daljine tuče visoko preko gola.

16′ Glavčić je ubacio iz kornera, opasnost otklanja Ismajli.

22′ Lijepo je Gyurcso potegnuo iz slobodnog udarca s nekih 25 metara, ali siguran je Filipović.

23′ Kombinirali su sada Diamantakos i Jairo koji je poslao loptu “kroz noge” gostujućeg igrača i uposlio Caktaša – udarac Hajdukovog kapetana blokira Filipović, a naposljetku situaciju čisti Paracki.

34′ Oštar udarac Caktaša iskosa s 13 metara, “prozujalo” je to pokraj vratnice.

37′ Kazneni udarac za Slaven Belupo! Tukao je Bogojević, a lopta je pogodila Vuškovića u ruku…

38′ Prva promjena u sastavu gostiju – iz igre će Boakye, ulazi iskusni Krstanović, čini se da će on biti izvođač kaznenog udarca.

39′ GOL! Hajduk – Slaven Belupo 0:1. Ivan Krstanović realizirao je udarac s bijele točke.

44′ Žuti karton Vuškoviću zbog prekršaja nad Etoundijem.

45′ Igrat će se minuta sudačke nadoknade.

45+1′ Kraj prvog dijela susreta.

46′ Počelo je drugo poluvrijeme uz jednu promjenu u sastavu Hajduka – Dimitrov umjesto Vuškovića.

51′ GOOOL! Hajduk – Slaven Belupo 1:1. Diamantakos je primio loptu na 18 metara, okrenuo se i prevario Parackog pa prizemnim udarcem lijevom nogom matirao Filipovića.

54′ Još jedna lijepa prilika Bijelih – Caktaš je centrirao, Jairo je bio sam pred Filipovićem, ali bježu mu lopta.

55′ Druga promjena trenera Stipića – Knoll umjesto Etoundija.

66′ Žuti karton za Lulića zbog prekršaja nad Jakolišem.

66′ GOOOOL! Hajduk – Slaven Belupo 2:1. Posavec je dugo ispucao loptu, a Božić je u skoku krivo proslijedio loptu prema Gyurcsu koji izlazi sam pred Filipovića, zaobilazi ga i loptu  šalje u mrežu za vodstvo Hajduka.

71′ GOL! Hajduk – Slaven Belupo 2:2. Nakon ubačaja iz kornera, Bačelić-Grgić, koji je ostao bez nadzora Hajdukove obrane, glavom pogađa za novo izjednačenje.

72′ Druga promjena u domaćem sastavu – iz igre će Jradi, ulazi Nejašmić.

79′ Žuti karton za Krstanovića.

81′ Lijepo je potegnuo Nejašmić s nešto više od 20 metara – Filipović nesigurno blokira, a onda netko od gostujućih igrača to izbacuje van.

85′ Drugi žuti i isključujući crveni karton za Jaira, ovaj put zbog prekršaja nad Glavčićem.

90′ Igrat će se tri minute sudačke nadoknade.

90+1′ Izveo je Gyurcso korner, nakon bloka lopta stiže do Nejašmića koji tuče iz pozadine, ali preko gola.

90+2′ Treća promjena u redovima Bijelih – Čuić umjesto danas vrlo dobrog Gyurcsa.

90+4′ Tri promjene u sastavu Slaven Belupa – izlaze Lulić, Bogojević i Glavčić, u igru će Mlinar, Maglica i Prce

90+5′ Kraj utakmice.

By | 2020-08-29T21:55:48+02:00 29.08. 2020.|novosti|0 Comments