Ima li pritiska?
– Pritiska uvijek ima, pogotovo ovdje. Mi ćemo gledati da se što prije odmorimo, analiziramo Rijeku te sam siguran da ćemo biti jednako dobri kao i danas.
Razlika igranja ovakve utakmice i utakmice kakve ste igrali u Njemačkoj.
– Njemačka je isto fizički jaka liga i mislim da je ovo danas bilo na istom nivou. Utakmica je bila borbena, visokog tempa.
Kako komentirate Torcidu?
– Torcida je pružila odličnu atmosferu, transparente te im se zahvaljujem.
Hoće li ovo biti dovoljno za utakmicu u Rumunjskoj?
– Pa recimo da smo odigrali prvo poluvrijeme, trebamo i u uzvratu pokazati ovako dobru igru i mislim da onda možemo očekivati najbolje. Remi je dovoljan, ali mi idemo na pobjedu. Imamo pravo na to.
Fotografirala Lora Krčmar (Hajdučki portal)
Ostavite komentar
You must be logged in to post a comment.