Dalmatinski balun | Hajdučki portal 2019-08-01T09:19:22+00:00

Dalmatinski balun

Solin pobijedom u Sinju osigurao ostanak i gurnuo Junak u treću ligu

U 32. kolu Druge HNL Solin je u Sinju bio bolji od Junaka 4:1. Ovom pobjedom momčad Ivana Matića osigurala je ostanak u drugoligaškom društvu, dok će se Junak nakon jedne sezone vratiti u treću ligu.

Junak je u vodstvo stigao već u trećoj minuti golom IveBilića, no već do poluvremena Solin je stigao do prednosti. U 33. minuti je Vujinović zabio za 1:1, a vodstvo Solinu donio je Repić četiri minute kasnije. U 78. autogol zabio je Manenica, a konačni rezultat postavio je Laušić golom u 84. minuti.

By | 15.05. 2021.|Categories: dalmatinski-balun|0 Comments

Novo Vrijeme Apfel izborilo finale PH u futsalu!

U trećoj utakmici polufinala Prvenstva Hrvatske u futsalu u Makarskoj domaćin Novo vrijeme Apfel svladalo je Crnicu sa 3:1. U cijelom prvom poluvremenu mreže su mirovale dok je otvaranje drugog dijela donijelo prednosti Novom Vremenu preko strijelca Tonija Jelavića. Poravananje je donio Matijević i vratio Crnicu na početak. Susret je odlučila greška Franka Bilića u samoj završnici kojem je šut Duje Bajrušovića “izmigoljio” u mrežu. Igrač-vratar gostima nije donio ništa više od novog pogotka Bajrušovića za konačnih 3:1.
Finalna serija starta u petak, 21.svibnja 2021. godine […]

By | 15.05. 2021.|Categories: dalmatinski-balun, futsal|0 Comments

Solin bolji od Cibalije!

Solin je ubilježio važnu pobjedu u 27. kolu Druge HNL. Solinjani su pored Jadra svladali Cibaliju 2:0 golovima Llanosa u 39. i Franića u 72. minuti.

Ostali dalmatinski predstavnici nisu baš imali puno sreće. Junak je poražen kod Opatije (1:0), a istim je rezultatom i Dugopolje poraženo na gostovanju kod Kustošije (1:0). Na gostovanju je poražena i Croatia iz Zmijavaca. Rudeš je slavio 2:1.

By | 21.04. 2021.|Categories: dalmatinski-balun|0 Comments