Dalmatinski balun | Hajdučki portal 2019-08-01T09:19:22+00:00

Dalmatinski balun

40 godina rada Mira Čolaka!

Dok Hajduk boravi u Medulinu te čeka utakmicu s Istrom dogodio se jedan lijep jubilej.  Darivan je klupski oružar Miro Čolak (59), povodom 40 godina rada u Hajduku, klub. Uprava. stručni stožer i igrači odlučili su se zahvaliti Čolaku prigodnim darovima i tortom. Čolak je dobio dres s brojem 40 s potpisima svih igrača, a prije jučerašnjeg poslijepodnevnog treninga je sve zaslađeno i tortom. Miro je godinama brinuo o opremi igrača i da im ne fali ni ptičje milijeka. Sama činjenica da je Čolak  trenutno djelatnik s najdugovječnijim stažem na Poljudu govori sama za sebe. Postao je tako jedna je […]

By | 12.09. 2021.|Categories: dalmatinski-balun|0 Comments

Juniori Hajduka idu u Sjevernu Makedoniju!

U Nyonu je održan ždrijeb 1. kola puta prvaka UEFA Lige mladih u kojoj je Hrvatsku po prvi puta predstavljao aktualni juniorski prvak Hajduk. Ždrijeb je odlučio da će Bili na početku europskog puta odmjeriti snage s prvakom Sjeverne Makedonije Shkendijom. Prva utakmica igra se 29. rujna u Tetovu dok je uzvrat 20. listopada u Splitu. U drugom kolu bolji iz sraza Hajduka i Shkendije odmjerit će snage s boljim iz dvoboja latvijskog Daugvapilsa i bjeloruskog Minska
By | 01.09. 2021.|Categories: dalmatinski-balun|0 Comments

Jens Gustafsson: Ne bojim se otkaza! Goran Tomić: Apsolutno zaslužena pobjeda!

Evo kako su oba trenera vidjeli ovaj Jadranski derbi !
Trener Hajduka, Jens Gustafsson:
“Prvo želim čestitati Rijeci. Rezultat je jako razočaravajući. Prvo poluvrijeme smo bili jako loši, bez balansa i razvučeni. Morali smo napraviti izmjenu koju nismo htjeli raditi. Drugo poluvrijeme je bilo bolje, kontrolirali smo utakmicu i postigli gol. I dalje smo lovili rezultat ali nismo uspjeli stvoriti čiste prilike kroz Riječki niski blok.
Novinarsko pitanje je glasilo boji li […]

By | 30.08. 2021.|Categories: dalmatinski-balun|0 Comments

Croatia poražena , Dugopolju bod !

Ovog vikenda dva dalmatinska drugoligaša imali su svoje nastupe u 3,kolu prvenstva. Domaći BSK bio je bolji od zmijavačke Croatie sa 2:0 (Ilić 5′, Bešlić 21′ AG) dok je Dugopolje kao domaćin remiziralo s Osijekom II rezultatom 0:0. Solin je svoj susret u Zagrebu s Dinamom II odgodio.

By | 29.08. 2021.|Categories: dalmatinski-balun|0 Comments