Dalmatinski balun | Hajdučki portal 2019-08-01T09:19:22+00:00

Dalmatinski balun

Solin i Dugopolje izborili finale turnira u Zmijavcima

U Prvoj utakmici 27. memorijalnog turnira Marijan Šuto-Mrma Dugopolje je bilo bolje od domaćina Croatie rezultatom 3:0. Strijelci za Dugopolje bili su Karabatić, Glavović i Šalinović (ag).

U drugoj polufinalnoj utakmici Solin je bio bolji od Neretvanca golovima Boška Jeme u 84. te autogolom Deaka u 93. minuti susreta.

U nedjelju za 3.mjesto u 17 sati igraju Croatia i Neretvanac, a u […]

By | 01.08. 2021.|Categories: dalmatinski-balun|0 Comments

Remi Dugopolja i Solina!

Drugoligaši počeli sa pripremnim utakmicama.

U prvoj pripremnoj utakmici Dugopolje i Solin odigrali su bez golova 0:0.

Treneri Hari Vukas i Ivan Matić koristili su sve igrače, uključujući i one koji su došli na probu da izbore mjesto u momčadi.

Dugopolje: Silić. Kurtović, Čerina, Bosančić, Kuliš, Kekez, Balić, Bašić. Bekavac, Javorčić, M. Karabatić. Trener: Hari Vukas.

Još su igrali: Bartulić. Matanović, Milinović, Šipić, Botić, Glavović, Šimunović, […]

By | 18.07. 2021.|Categories: dalmatinski-balun|0 Comments

Jens Gustaffson: Razočarani smo s ovim rezultatom!

Trener Hajduka Jens Gustafsson na dobar je način opisao utakmicu s Lokomotivom:

Razočarani smo ovim rezultatom. Ušli smo u utakmicu na pravi način. Bili smo fokusirani i kontrolirali većinu prvog poluvremena, ali nažalost primili smo gol krajem prvog dijela. Još iz prekida. Nakon što su oni poveli 2:1 uspjeli smo se vratiti, izjednačili smo, stvorili nekoliko prilika, ali nismo uspjeli doći do pobjede. Prvo kolo je uvijek teško za sve ekipe. Moramo naučiti nešto iz ovoga i biti spremni za četvrtak.