Nakon prve pobjede na klupi bijelih kratku izjavu dao je Garcia:
Moram reći sretan sam. Odigrali smo dobru utakmicu. Mogli smo vidjeti puno stvari na kojima radimo. Naravno, daleko smo od onoga kako možemo izgledati. Izgledamo kao momčad, što je najvažnije. Polako ćemo shvaćati kako želimo igrati. Sviđaju mi se energija i stav. Dečki su uživali na terenu, žele naporno raditi, što je meni najbitnije.
O prekrasnom pogotku Livaje vrijednog pobjede je Garcia je rekao:
Dobro je uvijek imati posebne, kvalitetne igrače koji u odlučujućim trenucima rade razliku. Sretan sam zbog gola, znao sam da on to može. Ali dobro je pritiskao i to želim vidjeti. Mi smo momčad koja je s njim još bolja. Ne smijemo samo steći naviku da svaki put igramo na njega.
Foto: Robert Matić / hajduk.hr