2.HNL: Hajduk II – Dinamo II 0:1

HNK Hajduk II – GNK Dinamo II 0:0. Gradski stadion Poljud. Sudac: Ivan Župan (Bjelovar). Gledatelja: 1600.

Strijelac: 0:1 Miklić (84′)

HAJDUK II: Grbić – Relota, Batarelo, Gruica (od 85′ Šuto), Bradarić -Nejašmić, Šeparović, Teklić – Ćurić (od 58′ Pasariček), Prtajin, Kovačević (od 56′ Delić). Trener: Siniša Oreščanin.

DINAMO II: Horkaš, Perković, Čabraja, Plantak, Uremović, Stolnik, Špikić (od 64′ Čengić), Muhar, Božić (od 78′ Miklić), Knežević (od 46′ Jurilj), Ćuže. Trener: Igor Jovičević

Hajduk II poražen je u svom prvom prvenstvenom ogledu sa Dinamom II kada se govori o međusobnim susretima. Presudila je greška obrane “bijelih”, koja je bila bez Gruice, jer mu se okazivala pomoć van terena za igru. Miklić koji je bio sam pred vratarem Grbićem lako ga je savladao iako je netom ušao u igru. Taj pogodak šest minuta prije kraja regularnih 90 minuta u konačnici je presudio pobjednika u utakmici u kojoj gotovo nije bilo izrazitih prigoda.

Od ostalih rezultata izdvajamo pobjedu Solina nad Šibenikom od 2:1. Strijelci za solinske “modre” su bili Cicijelj i Luetić a za goste Musa. Dugopolje je poraženo u Gorici kod istoimenog domaćina sa 2:1 (Pejić, Šipoš / Varea)

By | 2019-08-01T09:50:06+02:00 30.08. 2017.|novosti|0 Comments