Hajdukov vratar Josip Posavec prokomentirao je neugodan poraz svoje momčadi…

– Znali smo da će biti teško, ali realno, nisu nam oni stvorili prevelike šanse. Zabili su prvi gol iz jedanaesterca. Uff, bio sam baš preblizu lopti, ali nisam ga uspio obraniti.

Ipak, uspjeli ste izjednačiti… Što je na kraju presudilo?

– Da, dali smo sve od sebe i vratili se, postigli pogodak. Moj dojam je da je presudio manjak iskustva, mislim da smo trebali u završnici odigrati malo prljavije tako da prođe vrijeme.

Mislite li da ste mogli reagirati bolje kod njihovog drugog pogotka?

– Bio sam po sredini gola gdje sam i trebao biti. Upućena je brza, ravna lopta koja nije imala luk, sve im se poklopilo.

Kakvo je stanje u svlačionici?

– Tužni smo, žao nam je ljudi koji su nas došli ovdje bodriti, a također i svih koji su uz nas. Ako nastavimo ovako, mislim da možemo nešto napraviti u domaćem natjecanju.

 

Foto: Lora Krčmar