Željko Kopić je isto kao i njegov kolaga Burić bio zadovoljan ishodom bez obzira što je najavljivao pobjedu Slavena:
Možda je bila percepcija da ne treba ni jednoj ni drugoj momčadi. Prikazao se dobar nogomet unutar sustava i funkcioniranja. Priželjkivao sam pobjedu ali mislim da nemamo za čim žaliti jer je Hajduk dobio u mlađim igračima potrebnu količinu energije i trke. Nama je posebno falilo energije u završnici i organizaciji napada. Svakako smo potrošeni a ovo nam je bio zadnji tjedan u kojem smo mogli nešto intenzivnije raditi. Neki igrači nisu bili pravi a to je razumljivo.
Ostavite komentar
You must be logged in to post a comment.