Nakon poraza Domagoj Bradarić odradio je svoju “kapetansku dužnost” i stao pred novinare kada drugi to nisu htjeli…
Što se točno dogodilo u današnjoj utakmici?
– Ne bih govorio o svojoj osobnoj igri, ali cijela momčad, svi mi, smo odigrali loše i toga smo svjesni. Nije bio naš dan, ispričavamo se i navijačima i trenerima.
Što sada dalje?
– Iskreno, nadam se da ćemo već u sljedećoj utakmici popraviti sve ovo.
Slijede vam četiri utakmice sada, malo lakše kako bi se reklo, računa se da ćete ih dobiti?
– Svaki protivnik zaslužuje respekt pa ne bih govorio o laganijim protivnicima. Svakako treba ići na pobjede, siguran sam tek da ćemo dati sve od sebe da se iskupimo za današnji poraz.
Ostavite komentar
You must be logged in to post a comment.