Drugo poluvrijeme riješilo dileme!

Hajduk je u drugih 45 minuta uspio slomiti otpor gostiju iz Turopolja. Vjerujem da će slaba utjeha biti treneru Angelovskom što su momci imali solidan nastup na Poljudu kad se kući vračaju praznih ruku i ostaju na začelju tablice . Sigurno da onih 1:1 na poluvremenu i zvižduci domaće publike, su njih veselili ali i Hajduk motivirali da u drugom dijelu dodaju gas i dođu do željene pobjede u zaostaloj utakmici 4.kola. Sad je Hajduk sa ovom novom pobjedom na pet bodova zaostatka za Dinamom koji ima utakmicu manje. Opet je vukao Livaja ugradivši svoja dva pogotka za ukupnih deset u ovom prvenstvu a mogao je imati i još jedan na kontu da je zabio još jedan penal koji je “panenkom” završio preko vrata. Nažalost neće ga biti u Zagrebu u nedjelju jer je zaradio treću opomenu. Opet je bio koncentriran Awaziem potvrdivši klasu u napadačkoj roli postigavši novi pogodak glavom sve u svemu, dovoljno za pobjedu. Mjesta za velike analize nema jer je vikend pred vratima a Hajduku treba nova pobjeda ovog puta nad Lokomotivom.

By | 2022-10-26T18:52:23+02:00 26.10. 2022.|novosti|0 Comments