Marko Futacs, donedavni napadač Hajduka, novi je igrač Mol Vidija, aktualnog prvaka Mađarske. Mol Vidi trenutno je drugoplasirani u mađarskom prvenstvu s pet bodova zaostatka za vodećim Ferencvarošem.
Dvadesetosmogodišnji napadač tako se vraća u svoju domovinu gdje je posljednji put igrao u sezoni 2013/14 za Diosgyor na posudbi. Nakon Diosgyora bio je još igrač turskog Mersina, a onda je 2016. potpisao za Bijele gdje je u 45 odigranih utakmica postigao 24 pogotka, a bio je i najbolji strijelac lige u sezoni 2016/17. Podsjetimo, Futacs je krajem kolovoza prošle godine sporazumno raskinuo ugovor s Hajdukom, a do danas je bio slobodan igrač.
Ostavite komentar
You must be logged in to post a comment.