FUTSAL UŽIVO: Hrvatska – Iran 1:1

Hrvatska – Iran 1:1 (1:1) Dvorana OŠ Župa. Suci: Saša Tomić (Zagreb)  Andrej Topić (Solin) Nikola Jelić (Varaždin). Mjeritelj: Robert Hausvička (Dubrovnik). Delegat: Luka Klaić (Gruda). Gledatelja: 500

Strijelci: 0:1 Bahadori (9′) 1:1 Jelovčić (18′)

Hrvatska: Jukić, Matošević,  Jelovčić, Martinović, Novak, / Bašković, Grcić, Grbeša, Perišić, Suton, Postružin, Konjuh, Horvat, Jelavić, Mladina. Trener: Mato Stanković

Iran: Sammimi. Ali Asghar,  Seaid, Esmailpour Baharodi,/Bagher,S.Alireza,  Alighadr, Shajari, Amin, Barmashouri, R.F.Alireza, Mortezza.Trener: Seyed Mohammad Nazemalsharieh.

Svew je spremno za drugu prijeteljsku utakmicu u Župi dubrovačkoj. Nakon jučerašnje pobjede u sastavu su i dva igrača koja nisu bila dan ranije. Josip Suton i Jakov Grcić će pokušati odigrati koliko budu mogli nakon ozljede. Dvorana je opet dupke puna a čini nam se da je još više ljudi nego jučer. Momčad izbornika Mate Stankovića imati će lijepu podršku.

1′ Hrvatska je počela u istom sastavu od jučer.

4 ‘ Prijeti Iran preko Shajarija ali lopta ide pored vrata

5′ Baharodi je pucao a lopta je zakačila nekoga od “naših” i od stative otišla u korner.

6′ Pucao je Grcić iskosa ali ravno u prsa vrataraSammimija.

6′ Prijeti i Horvat iz daljine , zamalo pored vrata.

8′ Ali Asghar je sa devet metara nacilja prečku gola ive Jukića.

9’ 0:1 Bahadori! Otvorio se prostor u sredini koji je iskoristio Bahadori i savladao Jukića.

11′ Odličan udarac Novaka kojega je obranio dobri vratar gostiju Sammimi

11′ Velika prigoda za Iran nakon greške Jelovčića. Srečom Esmaeilpour je pucao preko vrata volej udarcem.

13′ Nova šansa Irana sada Jukić brani udarac gostiju.

15′ Iran je napravio peti akumilirani prekršaj a Stanković uzima minutu odmora za Hrvatsku.

17′ Velika prigoda Hrvatske. Marinoviće se u ulozi pivota oslobodio čuvaoa i pogodio prečku. Šteta.

18′ 1:1 Jelovčić. Suton je sve pripremio i pucao a na njegov udarac vratar Sammimi odbija loptu do spretnog Jelovčića koji je doslovo ugurao kroz noge vratara gostiju za poravnanje rezulatata.

19′ Nova šansa Jelovčića ali sada prečka spašava vrata Irana.

20′ Dobar udarac Matoševića koje brani Sammimi a u kontri 1-1 imao je Iran ali se na poluvrijeme ide sa neodlučenim rezultatom.

Počeo je drugi dio igre u Župi dubrovačkoj.

22′ Nova obrana Jukić i prigoda Irana preko Esmailpoura.

23′ Marinović je sam ispred vratara Sammimija ali je ovaj dobro zatvorio svoja vrata, Još jednom Marinović puca u istoj minuti ali i to ide pored vrata.

25′ Suton je varkom tijela izbacio jednog igrača i šutirao pod prečku ali Sammimi barni i taj udarac odbivši ga u korner.

27′ U prigodi je Grcić iz teške pozicije nije pucao u okvir gola.

27′ Jukić maestralno brani pokušaj lob udarca Alighadra.

28′ Barmashouri je bio sam pred Jukićem ali je puca traljavo u izglednoj šansi.

31′ Jelovčić je imao veliku prigodu ali nije pogodio okvir. Bio je sam na vrataru Sammimiju.

33′ Jelavić je u prigodi gdje mu je asistirao Suton i to je obranio Sammimi.

35′ Velika obrana Sammimija nakon odličnog udarca Jelavića.

40′ Gotovo je u Župi dubrovačkoj Hrvatska je sa Iranom u drugom susretu odigrala nerješeno 1:1.

By | 2019-08-01T09:47:02+00:00 04.04. 2017.|futsal, hrvatska-reprezentacija|0 Comments