HAJDUK – RIJEKA 1:3

Split, Stadion Poljud. 25. kolo HT Prve lige. Sudac: Fran Jović (Zagreb). Pomoćnici: Marjan Tomas (Osijek) i Luka Pušić (Zagreb)
VAR: Dario Bel (Osijek). AVAR: Igor Krmar (Zagreb)
Strijelci: 0:1 Drmić (17′), 0:2 Vučkić (33′), 1:2 Livaja (69′), 1:3 Krešić (88′)
HAJDUK: Subašić, Katić, Elez, Ferro, Lovrencsics, Grgić, Vuković, Sahiti, Melnjak, Livaja, N. Kalinić
RIJEKA: Labrović, Krešić, Velkovski, Smolčić, Solano, Selahi, Čerin, Ampem, Pavičić, Vučkić, Drmić
90+2′ Žuti za Fossatia zbog zaustavljanja kontre.
90′ Tužna atmosfera na Poljudu, prva baš slaba partija Bilih i očito prvi Valdasov poraz. Žuti karton za Biuka zbog simuliranja. Igrat će se još 5 minuta nadoknade.
86′ Gol za Rijeku. Krešić kažnjava lošu reakciju naše obrane kod slobodnog udarca. Katića je preletilo a Ferro se spleo s loptom na 5 metara od gola.
85′ U igru ide Biuk umjesto Eleza, već dugo nam je treći stoper nepotreban.
78′ Mlakar u igri umjesto Sahitija. Riječani se opet izležavaju i troše vrijeme.
74′ Odmah jaki pritisak Hajduka, oživio je stadion. Rijeka uvodi Vukčevića umjesto Princa Ampema i Libera umjesto Selahi. Za Hajduk je ušao Čolina umjesto Melnjaka.
70′ Čolina i Mlakar su bili spremni za ulazak ali ovaj gol je promjenio planove Dambrauskasa.
69′ GOOOL! Brza kombinacija Bilih na desnoj strani, Sahiti je ubacio na Livaju a zatim se lopta odbila putem međutim Marko je ipak uspio ugurati u mrežu… Ajmo!
53′ Kalinić se našao u šansi nakon Sahitijevog prodora, ali udarac mu je blokiran
51′ Elez sada puca iz okreta s 13 metara, Labrović lako brani
47′ Livaja je pokušao izravno pogoditi iz slobodnog udarca s više od 30 metara, nije bilo blizu
46′ Mikanović umjesto Lovrenscicsa i Fossati umjesto Vukovića počinju drugo poluvrijeme.
45+2′ Kraj poluvremena. Malo življi Hajduk pred kraj ali gosti su uspješno umrtvili našu igru.
37′ Žuti karton za Kalinića i igrača Rijeke koji su se pogurali.
33′ Gol za Rijeku. Gosti su izigrali Bile po svojoj lijevoj strani, Vučkić ulazi na 15 metara i plasira u bliži kut.
17′ Gol za Rijeku. Nakon kornera je na prvoj stativi prebačena lopta koju Drmić prosljeđuje u mrežu
10′ Zasad Rijeka drži loptu u obrani a Hajduk opreznim pritiskom pokušava užetu loptu. Dojma smo da možemo još dignuti ritam igre
4′ Oštar prekršaj Lovrencsicsa na Velkovskom, ali sve će biti u redu s Rijekinim igračem
1′ Utakmica je počela
0′ Održana je minuta šutnje za nedavno preminulog Željka Mijača
By | 2022-02-28T23:55:38+00:00 28.02. 2022.|novosti|0 Comments