Hajduk – Velež 1:1

Split, Poljud. Sudac: Ante Terzić ( Split). Pomoćnici: Matej Pavić i Duje Sarić (oba iz Splita)
Strijelci: 1:0 Livaja (60′), 1:1 Pršeš (90′)
Hajduk: Subašić – Lovrencsics, Katić, Elez, Melnjak – Fossati, Grgić, Krovinović – Biuk, Livaja, Mlakar.
Klupa: Silić, Čolina, Vuković, Dimitrov, Kačaniklić, Brkljača, Atanasov, Pukstas, Ćubelić, Ljubičić.
Velež: Bogdanović, Radović, Zeljković, Ćosić, Anđušić, Isić, Peco, Hasanović, Zajmović, Dejanović, Radovac
90+3′ Kraj utakmice. Pucat će se po 5 penala kao trening za Hajdukove predstojeće Kup susrete.
90+1′ Još jedan slobodni sa strane, Silić boksa.
90′ Gol za Velež na isteku 89. minute. Naša dva  stopera nisu osujetili loptu za samog napadača kojem je zatim došla pomoć, broj 11 dodaje za Pršeša koji je pogodio dalji kut. Sve je počelo lagano izgubljenom loptom veznjaka Hajduka Brkljače.
87′ Slobodni udarac za Velež sa strane, odbijeno u korner. Kratki korner se odbija u gol aut. Obavijest: Opet će se nakon utakmice vježbati jedanaesterci.
75′ Kačaniklić umjesto Melnjaka i Ćubelić umjesto Livaje.
Postava sad: Silić, Pukštas, Katić, Dimitrov, Čolina,Vuković, Ćubelić, Atanasov, Kačaniklić, Ljubičić, Brkljača
71′ Poveo je Vehabović dugo loptu, nitko od naših nije izašao pa je pucao s 20 i par metara jako u stranu, Silić je to odbio.
70′ Korner za Bile. Izvodi Livaja, lagano očišćeno i odmah produženo u kontru 3 na 3 ali dok su se gosti iskombinirali vraća se još brambenih i tjeraju goste na loš šut koji ide visoko preko gola.
67′ Silić umjesto Subašića, Pukštas umjesto Krovinovića a Brkljača umjesto Biuka.
64′ Na Poljudu je danas 1252 gledatelja.
62′ Pet izmjena za Hajduk. Dimitrov umjesto Eleza, Čolina umjesto Lovrencsicsa, Atanasov umjesto Fossatija, Vuković umjesto Grgića i Ljubičić umjesto Mlakara.
60′ GOOOL! Livaja za Grgića, Grgić za Livaju, vertikalno dodavanje na 15 metara a Livaja se prepoznatljivo okreće i gađa suprotni kut.
59′ Imali su Bili kontru 4 na 3 ali još jednom prejeftino izgubljena lopta u zadnjoj trećini.
52′ Velika prilika za Biuka ali opet bez gola. Dobio je dubinsku loptul, pretrčao jednog igrača, izvrtio drugog pa mu je vratar na kraju uspio skrenuti loptu u korner.
46′ Počeo je drugi dio bez izmjena Hajduka. U prvim minutama Hajduk i dalje inzistira na igri iz zadnje linije iako se vidi da to još nije uigrano na željeni način.
45′ Poluvrijeme.
44′ Fossati gubi loptu pri dodavanju na 30 metara od gola, gosti brzo dodaju naprijed i pucaju pored vrata.
40′ Još jednom Bili lijepo kombiniraju kroz sredinu i po lijevoj strani te Livaja brzo okreće za Mlakara koji je požurio šut s lijevom nogom, svojom slabijom pa je i šut bio slab.
37′ Nakon par minute uspavanke, još jedan blitzkrieg Bilih. Otvara Fossati kontru, šalje Livaju u stranu a on vraća Mlakaru u sredinu koji je išao sam na vratara a Biuk i branič usporedno s njim. Vratar odbija u korner nakon kojeg Katić nogom puca preko vrata. Nakon gol auta gosti poklanjaju loptu Krovinoviću a on puca tik uz vratnicu
33′ Prilika za goste nakon još jedne kontre. Grgić je ostao kratak u skoku a pucao je Anđušić ali bez opasnosti po gol Sube.
25′ Bez pravih prilika se igra. Sada su Bili odigrali brzu polukontru, Krovinović prebacio za Livaju na 15 metara s desne strane koji puca jako u blok.
14′ Evo i gostiju, Peco se dobro ušuljao između stopera Bijelh, ali je Elez stigao blokirati udarac i izbiti u korner
10′ Livaja se dobro zagradio u kaznenom prosotru, ali je povratna lopta prema Krovinoviću bila prekratka
8′ Još jedna velika šansa Bijelih, Biuk je prošao kroz sredinu terena, odlično odigrao za Krivinovića koji mu je vratio na vrh kaznenog prostora, ali je opet lopta prohujala pored gola
7′ Grgić je osvojio loptu na centru, gurnio za Livaju koji je odlično vidio slobodnog Biuka na lijevoj strani, ali je šut mladog napadača Bijelih završio pored gola
4′ Još jedna dobra kontra, Mlakar je dao na bok do Krovinovića, ali je izostao udarac prema golu
2′ Biuk je dobro sačuvao loptu, doturio do Krovinovića čiji je udarac završio pored gola