Mario Pašalić doskorašnji igrač Monaca odgledao je trening “bijelih” sa tribine istok. Mladić iz Kaštel Gomilice i dalje prati svoj klub bez obzira na svoj nogometni put. Odgledao je cijeli trening Marijana Pušnika. Bilo bih nam draže da ga je izbornik Čačić poveo u Francusku a kada nije neka ga ovdje na Poljudu.
Ostavite komentar
You must be logged in to post a comment.