Pobjedna vrijedna bijega sa začelja!

MNK Hajduk – MNK Konoba Tomić 5:3 (1:0)

Split, SC Gripe. Suci: Josip Knezović (Split), Mario Budimir (Split). Delegat: Robert Kulušić (Split)

Strijelci: 1:0 Tunjić (5′)  1:1 Mladineo  (22′) 2:1 Franić (28′) 2:2 Eterović (36′) 2:3 J.Nižetić (36′) 3:3 Orlović (38′) 4:3 Franić (40′) 5:3 Franić (40′)

MNK Hajduk: Zečić, Franić, Teklić, Vrdoljak, Rendić / Jakić, Lozić, Tunjić, Vujić, Orlović.

MNK Konoba Tomić: Marinović, Eterović, Mladineo, Terzić, Matulić / Dragičević, Zlatar, Roić, Jakšić, J.Nižetić, B.Nižetić.

Veliku pobjedu izvojevao je futsal Hajduk na “matineji” ove nedjelje na Gripama. Hajduk je otvorio utakmicu ranim pogotkom Tunjića a mreže su nakon toga mirovale sve do poluvremena. U drugi dio gosti ulaze s pogotkom vrijednog porvananja ali malo zatim Franić donosi novu prednost Hajduk. Gosti sa dva pogotka (Eterović, J.Nižetić) preokreću rezultat i u posljednjih par minuta ulaze s prednošću koju u konačnici nisu uspjeli očuvati. Eurogol Orlovića donio je željeno poravnanje a sama završnica točnije posljednja minuta i nove pogotke Franiću za veliku i željenu pobjedu momčadi koju vodi Denis Lukin.

By | 2020-03-08T16:56:49+00:00 08.03. 2020.|dalmatinski-balun|0 Comments