Pripremna utakmica Hajduk – Hajduk II 4:3!

Hajduk – Hajduk II 4:3 (1:2)
Split, Stadion Poljud. Sudac: Marino Majstrović (Split) Pomoćnici: Mario Pepur i Vice Vidović
Strijelci: 1:0 Gyurcso (45′) 1:1 Womin (52′) 1:2 Filipović (60′), 2:2 Jairo (72′) 2:3 Šarić (87′) 3:3 Jairo (113′), 4:3 Dolček (119′))
Hajduk: Posavec – Tahiraj, Dimitrov, Mujakić, Čolina – Čuić, Jurić, Jradi, Caktaš – Eduok, Kreković. Trener: Igor Tudor
Hajduk Ii: Baždarić – Čalušić, Burin, Lauš, Filipović, Barišić, Unušić, Chinedu, Woomin, Bekavac, Grubišić. Još su igrali: Ninčević, Sentić, Vujčić, Šarić, Giljanović, Čubelić, Tolaj, Delliva, Iličić, Brnić, Mijatović, Škaričić) Trener: Mario Despotović.
Nakon prvih 70 minuta Hajduk II imao je minimalnu prednost preko Woomina i Filipovića dok se igralo na travnjaku glavnog terena a Gyurcso je pogodio za prvu momčad. Zanimljivost je nastup slovenskog stopera Burina za mladu momčad koji je upravo pristigao na Poljud. Radi se o mladom reprezentativcu susjedne države. Zatim se prešlo pod svjetlost reflektora pomoćnog terena (igralo se 2 x 70 minuta) gdje je Hajduk već u drugoj minuti nastavka poravnao preko Jaira a nakon mnoštva zamjene na obije strane. Novo vodstvo sastavu trenera Despotovića donio je svojim pogotkom vižljasti Šarić. Da se preokreti nastave zaslužni su Jairo iz kaznenog udarca i Dolček koji su novim pogocima preokrenuli rezultat u korist Tudorova sastava. Do kraja utakmice nije bilo više obrata pa su nominalni “bijeli” ostvarili svoju pobjedu.

By | 2020-08-09T05:46:35+02:00 09.08. 2020.|novosti|0 Comments