Juniora Hajduka nakon remija u regularnih 90 minuta nisu imali sreće u ruletu jedanaesteraca. U zahtjevnoj utakmici s Atleticom iz Madrida u okviru Lige prvaka momci trenera Budimira dali su sve od sebe i zavrijedili nedlučen rezultat od 0:0 ali spomenuti elferi nisu nam bili skloni. Stoga će momčad koju vodi Fernardo Torres ići u daljnje natjecanje. Veliki pritisak bio je u glavama naših igrača jer su igrali u predivnoj atmosferi od nešto preko 8.000 gledatelja koji su ih zdušno bodrili. Žao nam je što su naciljali prećki za vrijeme igre kada je Ćuićev šut tu završio svoju putanju te one dvije lopte “s kreča” kada su udarale u stativu. Hajdučka bajka oko atmosfere na stadionu traje i dalje i nju neće poremetiti jedna rezultat. Vidimo se u nedjelju na Poljudu, a našoj mladosti želimo puno novih uspjeha. I za kraj…neće nas ovi penali na Poljudu.