Split, Stadion Poljud. Sudac: Matej Bezelj (Pula)
Strijelci: 0:1 Veljača (8′) 0:2 Veljača (32′) 1:2 Šarić (52′ -11m)
Hajduk II: Sentić, Ševelj, Brnić, Skorup, Šarić, Šošić, Blagaić, Čalušić, Škaričić, Lauš, Mikulić. Trener: Goran Sablić
Solin: Topić, Kušeta, Tomić, Vulikić, Veljača, Ninčević, Llanos, Puljić, Relota, Repić, Franić. Trener: Ivan Matić
Iako je Hajduk prvi prijetio, Solin je poveo nakon treće opasnosti pred Sentićem. Udarac Repića koji je bio odbijen od obe vratnice sjeo je na nogu mladog Veljače koji je gostima donio prednost. Isti igrač ja opet pogodio mrežu Sentića u 32 minuti i okrunio dobru akciju Franića i Puljića. Mario Veljača svojim pogocima osigurao je lijepu prednost Solinu koji želi bijeg sa začelja tablice. Solin nastavlja napadati u prigodi je i Llanos ali njegov udarac nije išao u okvir vrata. Do poluvremena rezultat se nije mijenjao pa momčad trenera Matića ima prednost od 0:2. Na otvaranju drugog dijela Hajduk je smanjio prednost iz kaznenog udrca. Oboren je Lauš a siguran izvođač bio je Šarić. Imao je Tolaj prigodu za izjednačenje ali je jako dobro reagirao vratar Solina Topić i sačuvao solinsko vodstvo. Prigodu za povečanje prednosti imao je Solin u 68 minuti gdje je lopta nakon gužve u petercu Hajduka odsjela na stativi. U posljednjoj minuti utakmice ozbiljnu prijetnju imao je Čubelić ali njegov udarac je išao malo iznad vrata Topića. Tri minute nadoknade nisu donijele nikakve promjene pa Solin knjiži važne bodove u borbi za opstanak.
Može biti slika sljedećeg: 2 ljudi, ljudi stoje, osobe koje igraju nogomet i trava