UŽIVO: Hajduk – Šibenik 0:1

8.kolo HT Prve lige: HNK Hajduk Split – HNK Šibenik 0:1. Gradski stadion Poljud, Split. Suci: Mario Zebec, Nikola Kečkiš, Mario Stolnik i Ivana Martinčić/ Fran Jović i Igor Krmar (VAR). Gledatelji: 4 517.

Hajduk: Posavec – Jakoliš, Dimitrov, Vušković, Čolina – Čuić, Jradi – Jairo, Caktaš, Gyurcso – Diamantakos. Trener: Hari Vukas.

Šibenik: Labrović, Mesa, Kvesić, Pandža, Pajić, Bilić, Sahiti, Ampem, Bulat, Contreras, Ćurić. Trener: Krunoslav Rendulić.

1′ Utakmica je počela.

1′ Odmah je Caktaš bio u prilici, ali njegov udarac nogom je obranio Labrović.

12′ Pokušava Čuić s dvadesetak metara, njegov udarac blokira Pandža.

14′ Puca Gyurcso sa 17 metara nakon dodavanja Jradija, ali gostujuća obrana blokira njegov udarac.

18′ Prva opasnija situacija pred vratima Hajduka – pokušao je Ampem ubaciti na Ćurića koji je bio pred Posavcem, ali do lopte prvi stiže Gyurcso i otklanja opasnost.

25′ Izletio je Posavec na ubačaj iz kuta, ali nije uspio uhvatiti loptu do koje Pandža stiže pa puca, ali srećom Čuić blokira udarac koji bi išao ravno u gol.

29′ Caktaš silovito puca s dvadesetak metara, ali preko gola.

34′ GOL! Hajduk – Šibenik 0:1. Sjurio se Sahiti, Hajdukov igrač na posudbi, prema vratima Bijelih i prizemnim udarcem lijevom nogom pogodio suprotni kut gola za vodstvo gostiju.

45′ Igrat će se minuta sudačke nadoknade.

45+1′ Kraj prvog poluvremena.

46′ Počelo je drugo poluvrijeme s promjene u oba sastava – kod Bijelih ulazi Atanasov umjesto Čuića, a kod gostiju će Deni Jurić umjesto Contrerasa.

49′  Caktaš s 18 metara puca preko gola.

51′ Ampem opasno tuče s ruba šesnaesterca i trese vraticu!

57′ Jairo glavom tuče preko gola nakon ubačaja iz kornera.

61′ Druga promjena u redovima Hajduka – debitirat će Umut Nayir koji će zamijeniti Jaira.

68′ Jradi je išao ubaciti u šesnaesterac, ali loptu je blokirao Sahiti koji ju je u padu dirao rukom. Provjeravao je Zebec s VAR sobom, ali na kraju ništa od jedanaesterca.

69′ Drga promjena u gostujućem sastavu – Nikola Rak umjesto strijelca Sahitija.

70′ Gyurcso iz slobodnog udarca s 18 metara puca malo iznad gola.

73′ Treća promjena trenera Vukasa – Teklić umjesto Gyurcsa.

74′ Treća promjena i u redovima Šibenika – Todorski umjesto Ampema.

80′ Još jedna promjena kod gostiju – Alimi umjesto Ćurića.

81′ Tuče Atanasov s 20 metara, brani Labrović.

85′ Žuti karton za Bulata.

90′ Sudar Caktaša i Pandže, intervenirat će klupske liječničke službe.

90′ Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade.

90′ Četvrta promjena kod Hajdukovaca – Mujakić će umjesto Čoline, a Dimitrov će bliže golu.

90+4′ Vušković je tukao glavom nakon ubačaja Diamantakosa, ali brani Labrović.

90+5′ Kraj utakmice.

By | 2020-10-18T16:52:27+00:00 18.10. 2020.|novosti|0 Comments