UŽIVO: Lokomotiva- Hajduk 0:0

12.kolo HT Prve lige: NK Lokomotiva – HNK Hajduk Split 0:0. Stadion u Kranjčevićevoj ulici, Zagreb. Suci: Ivan Bebek, Goran Pataki, Jerko Crnčić, Marko Matoc. Gledatelji: 4 120.

Lokomotiva: Grbić,  Kolinger, Cokaj, Marković,  Jakić, Karačić, Mersinaj, Uzuni, Kastrati, Sammir, Budimir. Trener: Goran Tomić.

Hajduk: Posavec, Juranović,  Svatok, Simić, Čolina, Bradarić,  Jurić,  Hamza, Caktaš,  Jradi, Jairo. Trener: Damir Burić.

1′ Utakmica je počela.

6′ Izveo je Juranović korner, a Grbić je loptu skrenuo prema aut liniji.

9′ Na rubu šesnaesterca Jairo dodaje za Caktaša koji puca, ali netko od domaćih igrača taj udarac blokira.

12′ Sammir je ubacio iz kornera, a Kolinger pucao iznad gola.

15′ Kakva prilika za Bijele!! Jairo je prošao između dvojice čuvara i poslao povratnu Hamzi koji se sjurio prema šesnaestercu i tukao,  lopta je zatresla prečku, ali ništa od gola.

17′ Prvi žuti karton na utakmici dobio je Filip Bradarić.

18′ Sammir je izveo slobodan udarac s 18 metara, nema opasnosti za Posavca.

27′ Jairo je ubacio u šesnaesterac gdje je lopta prošla netaknuta…

33′ Opasno pred cratima Hajduka! Marković je poslao loptu u šesnaesterac, a Uzuni s male udaljenosti tukao – Posavec blokira, a opasnost čisti Svatok.

37′ Uzuni pokušava opet zaprijetiti vratima Hajduka, čisti Simić…

38′ Tukao je Kastrati sa 17 metara, srećom obrana Bijelih to blokira.

45′ Kraj prvog poluvremena. Igrači su ispraćeni u svlačionicu uz “Hoćemo pobjedu”.

46′ Počelo je drugo poluvrijeme.

50′ Sammir pokušava ugroziti Posavca iz slobodnog udarca, čisti Simić.

51′ S druge strane odmah odgovaraju Bijeli – Bradarić ubacuje, a Caktaš puca malo pokraj gola.

53′ Juranović je sjajno ubacio u šesnaesterac i pronašao Bradarića koji puca malo pokraj vrata Lokomotive.

54′ Kastrati je dobio žuti karton zbog prekršaja nad Čolinom.

60′ Pucao je Karačić izravno uz slobodnog udarca, lopta je prošla kroz živi zid, a Posavec je obranio.

64′ Sjurio se Kastrati prema golu Hajduka,  Svatok ga je ispratio i očistio opasnost.

66′ Prva promjena u sastavu Hajduka – iz igre će Jradi, ulazi Eduok.

69′ Krenuli su Bijeli u kontru, Caktaš je pucao s 40-ak metara, siguran je bio Grbić.

73′ Kombinirali su Eduok i Caktaš,  naposljetku Hajdukova desetka puca, ali njegov udarac završava u bloku .

74′ Prva izmjena u sastavu Lokomotive – izlazi danas raspoloženi Kastrati, u igru će Droždek.

77′ Druga promjena trenera Burića – ulazi Teklić umjesto Caktaša.

79′ Tuče Jairo iskosa s 14 metara, brani Grbić.

80′ Oslobodio se Hamza svojih čuvara, “provozao” je i Grbića, no na kraju netko od igrača Lokomotive to čisti glavom.

82′ Druga promjena u redovima domaće momčadi – Tolić umjesto Budimira.

82′ Izveo je Juranović korner, a lopta naposljetku stiže do Eduoka koji tuče s 25 metara, pokraj gola.

84′ Zahuktalo se pred vratima Lokomotive, tukao je Juranović iskosa, ali prošlo je to ispred gola.

90′ Igrat će se tri minute sudačke nadoknade.

90+1′ Žuti karton dobio je Simić.

90+2′ Posljednja izmjena trenera Tomića- Halilović umjesto Sammira .

90+3′ Kraj utakmice.

Fotograf: Luka Mladinić (Hajdučki portal)

By | 2019-10-21T00:56:28+02:00 20.10. 2019.|novosti|0 Comments