UŽIVO: Lokomotiva – Hajduk 2:2

Lokomotiva – Hajduk 2:2
Zagreb, Stadion Kranjčevićeva. Glavni sudac: Tihomir Pejin (Donji Miholjac). Pomoćni: Marjan Tomas (Vladislavci) i Kruno Šarić (Županja). Četvrti sudac: Dario Bel (Osijek)
Strijelci: 0:1 Mlakar (25′), 1:1 Soldo (42′) 2:1 Dabro (47′), 2:2 Mlakar (55′)
HAJDUK: Kalinić, Lovrencsics, Vušković, Elez, Čolina, Vuković, Čuić, Sahiti, Biuk, Livaja, Mlakar. Trener: Jens Gustafsson
Klupa: Posavec, Dellova, Simić, Dolček, Atanasov, Ćubelić, Jairo, Diamantakos, Ljubičić.
LOKOMOTIVA: Santini, Dira, Ibrahim, Dabro, Kačavenda, Marić, de Haas, Miličević, Cokaj, Soldo, Cipetić. Trener: Silvijo Čabraja
Klupa: Hendija, Maleš, Pivarić, Stojković, Osmanković, Salihu, Vranjković, Dajčer, Florucz.
93’ Kraj.
92’ Velika prilika za Hajduk nažalost propuštena, još jedan centaršut Jaira s desne strane savršeno nalazi Ljubičića na drugoj stativi a on puca malo preko gola.
90’ Igrat će se još 3 minute sudačke nadoknade.
85’ Slobodni udarac za Hajduk je kratko izveden, Čolinin ubačaj se odbija i dolazi do Vuškovića koji puca nezgodno prema Santiniju ali on iz drugog pokušaja hvata loptu.
82’ Dvostruka izmjena za Hajduk: Dellova ulazi umjesto Lovrencsicsa i Ljubičić umjesto Biuka.
81’ Dobra kontra Lokomotive ali Cipetić loše puca vanjskim dijelom stopala.
76’ Jairo bez dodira okreće svog čuvara i centrira u sredinu tražeći Mlakara ali Soldo je to uspio izbaciti u korner.
73’ Jairo je u igri umjesto Sahitija.
60’ U igru ulazi Atanasov umjesto Čuića.
55’ GOOOL – 2:2 je! Vuković odnosi loptu na sredini terena, Elez šalje do Biuka koji vuče i odigrava na stranu Livaji a on savršenim dodavanjem nalazi Mlakara u sredini!
51’ Otvorila se utakmica. stvaraju se prilika za prilikom na obje strane.
49’ Dodao je Sahiti do Livaje koji s 10 metara puca u golmana, odbija se do Mlakara koji u padu puca jako visoko.
47’ Gol za Lokomotivu – Elezovo loše dodavanje presjecaju domaći igrači, dodaju Dabri koji okreće Vuškovića i zabija u bliži ugao Kalinićevog gola.
Sve je spremno za početak drugog poluvremena, igrat će se bez promjena.
42’ Gol za Lokomotivu – Slobodni udarac sa strane na nekih 30 metara ubačen u gužvu u kojoj Soldo usmjerava loptu u dalji Kalinićev kut.
35’ Kontra Lokomotive završava udarcem s 20 metara visoko preko Hajdukovog gola.
25’ GOOOL – Sjajan dupli pas Lovrencsicsa i Sahitija koji prosljedjuje do Mlakara a on mirno pogadja Santinijev bliži kut!
17’ Prvi korner Hajduka, Čuić prebacuje pred prvu stativu ali domaći izbacuju.
12’ Dva kornera zaredom za Lokomotive. Oba na prvu stativu i oba lako očišćena.
6’ Velika prilikaza Hajduk. Livaja se izvukao na lijevo krilo, prediblao čuvara i dodao pred gol za Mlakara koji jedva stiže do lopte a njegov pokušaj Lokosi čiste s crte.
5’ Prilika Lokomotive nakon što se Čokaj okrenio poslije auta i pucao s ruba kaznenog prostora u suprotni ugao ali Kalinić dobro reagira i odbija loptu u stranu.
Počelo je u Kranjčevićevoj. U tijeku je prva utakmica sezone 2020/21.
Može biti slika sljedećeg: 3 ljudi, ljudi se bave sportom, ljudi stoje i stadion