UŽIVO: RIJEKA – HAJDUK 2:3

Rijeka, Stadion Rujevica. 16. kolo HT Prve lige. Sudac: Tihomir Pejin (Donji Miholjac). Pomoćnici: Kruno Šarić (Županja) i Kristijan Novosel (Valpovo).VAR: Fran Jović (Zagreb). AVAR: Ivan Mihalj (Velika Gorica).
Strijelci: 0:1 Livaja (45′) 1:1 Drmić (54′) 2:1 Murić (80′-11m), 2:2 Livaja (83′-11m) 2:3 Mlakar (90+8′)
RIJEKA: Zlomislić, Krešić, Velkovski, Galović, Tomečak, Selahi, Gnezda Čerin, Pavičić, Ampem, Vučkić, Drmić
Klupa: Labrović, Murić, Obregon, Vukčević, Lepinjica, Vuk, Bušnja, Escoval, Abass
HAJDUK: Kalinić, Lovrencsics, Katić, Simić, Elez, Melnjak, Fossati, Krovinović, Sahiti, Livaja, Biuk
Klupa: Subašić, Čolina, Dimitrov, Brkljača, Ćalušić, Atanasov, Mlakar, Dolček, Ljubičić
90+8′ Mlakar ga je glavom u duelu zakucao za veliku pobjedu u Jadranskom derbiju.
90+6′ Ljubičić je pripremio veliku prigodu Mlakaru ali je u posljednji tren Abas loptu izbio u korner.
90+4′ Prijetio je Pavičić udarcem koji je išao malo preko vrata Kalinića.
87′ Velika prigoda Krovinovića za preokret ali je to išlo pokraj vrata.
2:2 Livaja (84′). Siguran je Livaja s bijele točke za poravnanje rezultata.
83′ VAR soba sada je donijela kazneni udarac Hajduku.
2:1 Murić (80′-11m). Murić je poslao Kalinića u jednu a loptu u drugu za vodstvo domaćina.
78′ VAR soba je pozvala Pejina na gledanje snimke i on je pokazao na kazneni udarac zbog kontakta Katića na .Pavičiću
74′ Livajin odarac uspio je odbiti Nevistić.
72′ Krešić je pucao glavom a Kalinić obranom spasio svoja vrata.
66′ Moglo je biti opasno po Rijeku ali je Ljubičić lošom idejom poništio obećavajući napad.
58′ Nova prigoda Livaje koju je blokirao Krešić da lopta ode malo preko vrata Nevistića.
1:1 Drmić (54′) Ubacio je Vučkić a glavom Drmić savladao Kalinića.
46′ Dvije zamjene napravio je Dambrauskas. Biuk i Sahiti su izašli a ušli su Ljubičić i Atanasov.
0:1 Livaja (45′) Zabio je Marko Livaja pogodak na asistenciju Melnjaka za vodstvo Hajduka na Rujevici
44′ Livaji je poništen pogodak na pas Eleza zbog zaleđa. Šteta.
28′ Pavičić se probijao prema Kaliniću ali je prodor blokirao Elez.
25′ Primirio se početni tempo. Rijeka je dobila još jedan korner ali i to je otklonjeno bez problema.
15′ Velika prilika za Rijeku! Tomečak je ubacio s desne strane, a Drmić iz velike blizine glavom uputio udarac. Ipak, Kalinić je sjajno obranio i odbio u korner.
11′ Livaja je s lijeve strane ubacio za Lovrencsicsa koji puca glavom, ali lopta odlazi preko gola
9′ Biuk je pao nakon duela u Rijekinom šesnaestercu, ali bit će samo gol aut
3′ Prva opasnija situacija na susretu. Pokušali su Riječani iz daljine, ali Kalinić odbija u stranu
1′ Utakmica je počela
By | 2021-11-21T20:35:52+00:00 21.11. 2021.|novosti|0 Comments