Pomoćnici: Bojan Zobenica (Velika Gorica) i Marjan Tomas (Osijek)

AVAR: Goran Pataki (Đakovo)

DINAMO: Livaković, Moharrami, Lauritsen, Šutalo, Bočkaj, Mišić, Ademi, Ivanušec, Petković, Špikić, Oršić

HAJDUK: L. Kalinić, Mikanović, Ferro, Elez, Melnjak, Vuković, Fossati, Sahiti, Krovinović, Biuk, Ljubičić

Klupa: Subašić, Posavec, Čolina, Kačaniklić, Simić, Livaja, Grgić, Mlakar

90+12′ Baturina pogađa za 3:1 i kraj susreta.

90+10′ Hajduk se skroz otvorio. Baturina je sa desnog boka asistirao Oršiću koji pogađa za vodstvo Dinama od 2:1

90+4′ Livaja pokazuje ponovno koji je majstor a na semaforu svjetli 1:1. Asistent mu je bio Krovinović.

90′ Mlakar je imao dvije velike prigode za poravnanje.

84′ Iz igre će Ljubičić, a u igru Mlakar, dok će kod Dinama van igre Ademi, a u igru Gojak

76′ Dugi prekid zbog pirotehnike, 8 minuta pauze

68′ Livaja je zabio nakon kornera, ali gol je poništen jer je lopta ušla u gol nakon što mu se od noge odbila u ruku

67′ Ulaze Čolina i Simić, a izlaze Melnjak i Ferro

63′ Ljubičić se našao u prilici nakon dobrog dodavanja Krovinovića, ali se spetljao

61′ Dvostruka izmjena kod Hajduka. U igru su ušli Livaja i Grgić, a izašli Sahiti i Vuković

53′ Gol za Dinamo. Ivanušec je pogodio vratnicu, a u nastavku akcije Moharrami pronalazi Petkovića koji zabija. Obrana Hajduka i vezni red nisu najbolje reagirali u ovoj situaciji

45+1′ Kraj prvog dijela

41′ Prvi korner za Dinamo. Još jednom loše puca Petković

39′ Kratak prekid zbog pirotehnike.

26′ Krovinović i Mikanović su pokušali iznenaditi Modre iz slobodnog udarca, ali to je loše izvedeno

14′ Pokušao je sada Sahiti iz daljine, ali Livaković to odbija u korner

13′ Velika šansa za Dinamo, pucao je Petković nakon ubačaja Moharramija, ali njegov udarac odlazi preko gola

7′ Pucao je Biuk loše s 10 metara nakon što se Hajduk lijepo otvorio po lijevoj strani

1′ Utakmica je počela

By | 2022-05-23T11:41:18+00:00 23.05. 2022.|novosti|0 Comments