Stadion Pored Jadra. Sudac: Toni Dadić (Zagreb)
Strijelci: 1:0 Ninčević (45’) 2:0 Franić (75’) 2:1 Dumić (86’)
NK Solin: Topić – Relota, Tomić, Franić, Puljić – Kušeta, Ninčević – Laušić, Llanos, Repić – Vodanović. Trener: Ivan Matić.
NK Inter: Križanović, Benčić, Dajčer, Soldo, Goričan, Barić, Zdunić, Uzelac, Abramović,, Mazalović, Dobrić. Trener: Tomislav Ivković.
Solim je pobjedom nad zaprešićkim Interom otvorio nastavak proljetnog drugoligaškog natjecanja. U formaciji 4-2-3-1 domaći sastav je prvo poluvrijeme kontrolirao igru i u potpunosti nadigrao goste uz niz dobrih prilika posebno one Laušića i Tomića. U zadnjoj minuti prvog dijela Duje Ninčević je naciljao rašlje iz slobodnjaka sa gotovo 30 metara za početno vodstvo.
U drugom dijelu Solin je ponovno bolji takmac. Bilježimo prigode Franića i Pavlinovica. U 75’ minuti nakon udarca iz kuta, Franić pogađa za 2:0. Nakon toga u završnici u 86’ minuti nakon visokog ubačaja lopta se nekako odbila na nogu Dumića koji neobranjivo pogađa za smanjenje vodstva. Do kraja Solin je očuvao željenu prednost vrijednu pobjedničke pjesme u svlačionici.