Zmijavci, Igralište Marijan Šuto Mrma. Sudac: Marino Majstrović (Split)

Strijelci: 0:1 Durdov (12′) 1:1 Gudelj (66′) 2:1 Dadić (90′)

NK Croatia: Tomić – Fadić, Šalinović, Mate Šuto, Jović – Skaramuca, Marko Šuto (od 46′ Dadić), Buble (od 46′ Mrkonjić), Vukoja – Todorić, Gudelj .Trener: Saša Glavaš

NK Solin: Bender – Llanos, Pekić, Vulikić, Puljić – Matova (od 65′ Šošić), Zeljković, Sesar, Veljača (od 46′ Stanić) – Šimunac (od 65′ Ninčević), Durdov. Trener: Ivan Bubalo

Puno prigoda obilježilo je prvo poluvrijeme utakmice finala kupa NSŽSD. Prvo je domaćin postigao pogodak preko Gudelja na povratnoj lopti Todorića ali je pomoćni sudac označio da je lopta prešla liniju i umjesto pogotka bila je lopta za vrata Bendera. Solin je poveo nakon lijepe akcije i centaršura Šimunca gdje je Durdov manirom rasnog strijelca glavom poentirao za 0:1. Novu prigodu za goste imao je Veljača ali je domaći vratar Tomić bio spreman na taj izazov. Domaćin je imao veliku prigodu preko Jovića u 26 minuti ali je njegov šut završio u vanjskom dijelu mreže. Prijetila je Croatia još dva puta preko Skaramuce i Gudelja ali se rezultat nije mijenjao do poluvremena. Odmah na otvaranju drugog dijela prijeti Matova ali šut u dobroj situaciji ide visoko preko vrata. Novu prigodu imao je isti igrač ali je Tomić odlično reagirao i spasio svoja vrata. Nakon toga domaćin je imao svoje dvije prigode. Obranom Bendera kod udarca Dadića te stativom koju je pogodio Mrkonjić. U 60 minuti novu prigodu za Croatiu imao je Vukoja koji je pucao pored vrata. Nakon toga Croatia je poravnala rezultat. Vukoja je odigrao povratnu loptu a Gudelj pogodio nebranjenu mrežu. Kada smo svi već mislili da ćemo pobjednika kupa dobiti putem izvođenja jedanaesteraca ukazao se strijelac drugog pogotka za domaćina Luka Dadić koji je savladao Bendera za veliko slavlje domaćina. Zanimljivo da je baš Dadić bivši igrač Solina kojeg je nogonetni put doveo u Zmijavce i da je svojim pogotkom donio pokal svojoj momčadi. Croatiji je ovo drugi put u svojoj povijesti da je svojila Kup NSŽSD. Delegat finalne utakmice solinjanin Miro Podrug opostio se nakon 4 desetljeća od uloge delegat te dobio piznanje zajedno sa sucima utakmice uz zasluženi pljesak za svoj nogometni rad. Ukupno gledano svakoj momčadi je pripalo po poluvrijeme, Solinu prvo a domaćinu drugo koje je puno bolje materijalizirao te došao do trofeja.