UŽIVO: Hajduk – Osijek 1:1

11.kolo HT Prve lige: HNK Hajduk Split – NK Osijek 1:1. Gradski stadion Poljud, Split. Suci: Fran Jović, Ivica Modrić, Luka Pušić, Goran Pečarić/Ivan Vučković i Goran Perica (VAR). Bez gledatelja.

‘ Igrat Posavec – Jakoliš, Vušković, Mujakić, Čolina – Jurić – Nejašmić, Jradi, Čuić – Gyurcso, Jairo. Trener: Boro Primorac.

Osijek: Ivušić, Silva, Majstorović, Škorić, Pilj, Bohar,  Vuković, Ndockyt, Jurčević, Lopa, Mierez. Trener: Nenad Bjelica.

1′ Utakmica je počela. Odmah su zaprijetili Osječani, Bohar je tukao iskosa s deset metara, ali Posavec odbija u korner.

10′ Nakon ubačaja iz slobodnog udarca, Lopa tuče s desetak metara, a njegov udarac ispred gol crte i ispred Mierezom čisti Nejašmić.

12′ Jurić glavom vraća loptu u peterac, ali prije Gyurcsa do lopte stiže Škorić.

21′ Bohar je ukrao loptu Vuškoviću, prevario i Mujakića pa se sjurio prema šesnaestercu gdje naposljetku silovito puca preko gola.

22′ Jurčević je ubacio na Lopu čiji udarac s desetak metara blokira Hajdukova obrana.

23′ GOL! Hajduk – Osijek 0:1. Jurčević je ubacio iz kornera, a Mierez glavom poentirao za vodstvo Osijeka!

28′ Pokušava Čuić s 18 metara, brani to Ivušić.

41′ Jakoliš ubacuje, a Jurić glavom s 12 metara puca preko gola.

45′ Blokirao je Jairo ispucavanje Ivušića i imao prazan gol, no prije nego je stigao do lopte, ona je otišla u gol aut…

45′ Kraj prvog poluvremena.

46′ Počelo je drugo poluvrijeme uz jednu promjenu trenera Primorca – Nayir umjesto Čuića.

47′ Žuti karton za Vuškovića.

49′ Žuti karton dobio je i Lopa zbog prekršaja nad Nejašmićem.

55′ GOOOL! Hajduk – Osijek 1:1. Jairo je loptu poslao na drugu stranu gdje Čolina iskosa lijevom nogom silovito pogađa za izjednačenje!

60′ Potegnuo je Jurić prizemnim udarcem s 30-ak metara, odlazi to pokraj gola.

63′ Prva promjena u gostujućim redovima – Lončar umjesto Lope.

65′ Pokušava Nejašmić s 20-ak metara, ali njegov udarac odlazi malo preko gola.

71′ Opasan udarac Miereza iskosa s ruba šesnaesterca, ali dolazi pokraj gola.

72′ Druga promjena u redovima Bijelih – Kreković umjesto Gyurcsa.

80′ Dvije promjene Nenada Bjelice – izlaze Ndockyt i Jučević, u igru će Grgić i Talys.

85′ Još jedna promjena u redovima Bijelo-plavih – Beljo umjesto Miereza.

86′ Bohara iskosa s -ak metara pogađa stativu!

90′ Igrat će se tri minute sudačke nadoknade.

90+3′ Nakon Nejašmićevog ubačaja iz kornera, čini se da je Beljo igrao rukom jer su nogometaši Hajduka tražili jedanaesterac.

90+4′ Nakon konzultiranja s VAR sobom i provjeravanja, Jović pokazuje na bijelu točku. Nema Caktaša, tko će izvesti kazneni udarac? Prepiru se Jradi i Jairo, na kraju je loptu uzeo Jradi.

90+5′ Žuti karton za Ivušića.

90+6′ Obranio je Ivušić jedanaesterac Jradija.

90+7’ Kraj utakmice.

By | 2020-11-07T19:40:36+00:00 07.11. 2020.|novosti|0 Comments