Velika Gorica. Gradski stadion. Sudac: Fran Jović (Zagreb)
Strijelci: 0:1 Mujakić AG(6′) 1:1 Atanasov (45′)
Gorica: Banić, Muhammed, Jovičić, Steenvoorden (od 83′ Moro), Suk, Špikić (od 90′ Dvonreković), Babec, Krizmanić, Lovrić, Nimely (od 83′ Junior), Matar (od 77′ Mudrinski). Trener: Siniša Orešćanin.
Hajduk: Kalinić – Vušković, Simić, Mujakić – Todorović, Jurić (od 83′ Nejašmić), Kačaniklić, Atanasov, Čolina – Livaja, Jairo (od 83′ Jakoliš). Trener: Paolo Tramezzani.
90+2′ Gorica je imala dva udarca iz kuta ali promjene rezultata nije bilo.
90′ Igrat će se tri minute dodanog vremena
85′ Vušković i Nejašmić nisu se obrambeno razumjeli i bila je nova prigoda Gorice. Junior nije dobro zahvatio loptu.
80′ Livaja je pokušao sa centra prevariti Banića koji je izašao sa vrata. Nedostajalo je malo snage i preciznosti.
63′ Vušković je pustio jednu loptu nepotrebno i doveo domaćine u prigodu. Srećom po Hajduk, Lovrić nije namjestio nišanske sprave. Pogodio je vanjski dio stative.
59′ Lovrić je prevario Todorovića ali Kalinić je pokazao reprezentativni format te obranio dobar šut.
57′ Opasnost pred Kalinićem očistio je Čolina, odbivši loptu u korner.
55′ Sada nabacuje s desna Atansov, Simić je najviši u skoku ali je neprecizan.
53′ Dvije velike prigode u jednoj akciji za Hajduk. Prvo je sam pored Banićem bio Jairo ali je vratar domaćih obranio udarac a nakon tog odbijanca loptu je prihvatio Todorović ali i njegov udarac je zapeo o obrambenom bloku.
45+2′ Prvo poluvrijeme je gotovo. Hajduku se sreća osmjehnula u posljednjoj minuti za poravnanje.
1:1 Atanasov (45′) . Ubacivanje sa desne strane Todorovića krivo je procijenio vratar Banić a Atanasov je loptu ubacio u praznu mrežu za izjednačenje.
32′ Opet je bilo opasno pred Hajdukovim vratima nakon ubačaja Lovrića.
25′ Steenvoorden je imao veliku prigodu za domaće i bio samo par metara od Kalinića a udarac je prošao tik uz stativu.
23′ Udarac Lovrića bio je mlak i došao ravno u ruke Kalinića.
13′ Livaja je poslao dobro loptu za Jaira ali napadač bijelih to nije osjetio.
1:0 Mujakić AG (6′) . Prvi ozbiljniji napad Gorice im je donio vodstvo. Jedan ne baš opasan ubačaj u petarac Hajduka, Mujakić je prevorio u autogol. Baš naivno je to izgledalo.